053/441 20 38 info@gizi.sk
Vyberte stranu

Základy pre stavbu a betonárska oceľ

 Základy sú najpodstatnejšou súčasťou stavby, preto treba dbať na kvalitu vybraných produktov. Široké portfólio výrobkov na použitie do základov stavby a betonárska oceľ rôznych značiek Vám dávajú záruku, že u nás si vyberiete.

Šalovacie dielce | Odvodnenie základov Drenáž | Roxory | Karisiete | Cement | Vápno | Hydroizolácie

Produkty

Sádrokartonové systémy

Sadrokartónové systémy suchej vnútornej výstavby sú určené pre širokú oblasť využitia v interiéroch, a to tak v novostavbách, ako aj pri rekonštrukciách a pri opravách bytových, občianskych i priemyselných stavieb. Okrem iného je ich možné využiť aj na montáž priečok a pre obklady stien.  Vyber si hneď z niekoľkých značiek v našej ponuke!

 

Tepelné izolácie

Súčasťou našej stálej ponuky sú tepelné a hlukové izolácie z minerálneho alebo sklenného vlákna. Nájdete u nás tiež polystyrén i styrodur značiek Rockwool, Isover a ďalších.

Obvodový múr - Pórobetón

Stavebné systémy na báze pórobetónu sú komplexné stavebné systémy pre Vašu hrubú stavbu s ktorými sa pracuje rýchlo, ľahko a úsporne. Ponúkame rôzne tvárnice a samozrejme ďalšie príslušenstvo pre prácu s nimi.

Obvodový múr - Pálená tehla

Pálené tehly predstavujú optimálnu a vyváženú kombináciu stavebno-fyzikálnych vlastností a celý proces ich výroby kladie minimálne zaťaženie na životné prostredie. Tradičný stavebný materiál pre vašu stavbu.

Základy pre stavbu a betonárska oceľ

Základy sú najpodstatnejšou súčasťou stavby, preto treba dbať na kvalitu vybraných produktov. Široké portfólio výrobkov na použitie do základov stavby a betonárska oceľ rôznych značiek Vám dávajú záruku,  že u nás si vyberiete.

Dlažby a ploty

Máme skladom dlažby do interiéru aj exteriéru širokého výberu. Sú vhodné na použitie pri stavbe obytných priestorov, priemyselných stavieb i terás. Ak si náhodou nevyberiete zo skladu, nie je najmenší problém vami vybraný špecifický tovar doobjednať.

Strešné krytiny a strešné doplnky, okná

Gizi ponúka tie najkvalitnejšie a cenovo prístupne produkty súvisiace so strešnými konštrukciami. Nájdete u nás strešné okná, betónové krytiny, plech i pálenú škridľu. Dostupným tovarom sú tiež okná, žalúzie, rolety a ďalšie vnútorne doplnky.

Omietkové zmesy a stavebná chémia

Voľba správnej omietky dokáže pozitívne zhodnotiť vlastnosti muriva, šetrí náklady, minimalizuje prácnosť a zabraňuje poruchám počas životnosti stavby. Pomôžeme Vám navrhnúť najvhodnejší omietkový systém, ak budeme poznať všetky požiadavky, ktoré budú na omietku kladené. 

Hydroizolácia a fólie

Dôležitou súčasťou konštrukčných prvkov sú izolácie stavby alebo jej konštrukcií proti chemickým, fyzikálnym, mechanickým a dynamickým vplyvom okolitého prostredia. Izolácia chráni vašu stavbu proti účinkom vlhkosti, vody, chladu, tepla, hluku, otrasom a podobne. U nás nájdete produkt vhodný vašim potrebám.

 

Komíny a komínové systémy

Komín je súčasťou hrubej stavby, ktorú je náročné vymeniť. Oprava a úprava zlého komína Vás bude stáť viac, ako kvalitný komín. Preto pre Vás máme výlučne komíny vysokej kvality.

GIZI spol. s r.o. All right reserved

© 2018 Tareku graphics

Sleduj nás